X

Używamy COOKIE! Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia cookie w Twojej przeglądarce.

Korzystając z 2lochojnice.pl wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Szkoła

Uczniowie

Społeczności II LO

II LO na Facebook II LO na NK

Srebrna szkoła 2017

Srebrna szkoła Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2017 opublikowanym przez miesięcznik "Perspektywy" i dziennik "Rzeczpospolita" - II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach zajęło miejsce wśród 300 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Wyjazdy akademickie


W dniu 9 grudnia 2017 r. odbędzie pierwsze w tym roku spotkanie akademickie dla uczestników projektu "Zdolni z Pomorza - powiat chojnicki" na Uniwersytecie Gdańskim.

Tematem zajęć będzie:

Zachwyca czy nie zachwyca - czyli o trudnej sztuce odbioru dzieła - dla uczniów szkoły ponadgimnazjalne. Wiecej na temat spotkania...

Idealiści, utopiści, wizjonerzy? O dziewiętnastowiecznych „niestworzonych” pomysłach, które zrealizowało XX i XXI stulecie - dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wiecej na temat spotkania...

Zgłoszenia są przyjmowana do 2 grudnia na adres karol2.jagielski@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać dane ucznia oraz nazwę szkoły do jakiej uczęszcza.
 
Przekazuje Państwu szczegółowe informacje związane z wyjazdem na wykłady na Uniwersytecie Gdańskim Wydział Filologiczny. Opiekunem jest Pan Marcin Szopiński
 

1. Plan wyjazdu.

Zbiórka w Chojnicach na Dworcu PKP o godz. 7:30. Można wsiadać na stacjach pośrednich. Osoby z okolic Czerska wsiadają w Czersku.

Wyjazd pociągiem z stacji Chojnice o godz. 7:49. Bilet kupujemy do stacji Gdańsk Wrzeszcz.

Dojeżdżamy do stacji Gdańsk Wrzeszcz planowo o godz. 09:59. Następnie przesiadamy się na tramwaj i docieramy na UG o 10:30. Zajęcia rozpoczynają się tym razem o godz. 10:15 i trwają do 15:45. Niestety dzieciaki spóźnia się nieznacznie na zajęcia. Byłby możliwe wcześniejszy wyjazd jednak byłoby to przed godziną 6:00.

W trakcie zajęć na poprzednich wyjazdach dzieciaki miały przygotowany jeden posiłek przez organizatorów wyjazdu.

Powrót do Chojnice jest planowany  o 16:14 z Gdańska Wrzeszcza -> 18:23 Chojnice.

2. Koszty wyjazdu.

Koszty wyjazdu są zwracane przez Powiat Chojnicki.

Państwo kupują dzieciakom bilety zarówno na pociąg jak i na tramwaj (kupujemy na miejscu), które następnie zbieram na koniec a koszty wyjazdu są zwracane na konto. Niestety przepisy UE w tym przypadku wymagają tego typu procedury. Proponuje zakupić bilet dzisiaj, ponieważ w dniu jutrzejszym kasy przed odjazdem pociągu są oblegane. Można zakupić bilet przez internet.

3. Dokumentacja wyjazdu.

W załączniku znajdują się niezbędne formularze odnośnie wyjazdu. Deklaracja UG ( 4 strony) oraz oświadczenie o zwrot kosztu wyjazdu. Formularze należy wydrukować jednostronnie. Dzieciaki dostarczają dokumentację w dniu wyjazdu do mnie. 

DEKLRACJE I OŚWIADCZENIA.

FORMULARZ ZWROTU KOSZTÓW WYJAZDU

2 LO Chojnice