X

Używamy COOKIE! Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia cookie w Twojej przeglądarce.

Korzystając z 2lochojnice.pl wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Szkoła

Uczniowie

Społeczności II LO

II LO na Facebook II LO na NK

Srebrna szkoła 2017

Srebrna szkoła Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2017 opublikowanym przez miesięcznik "Perspektywy" i dziennik "Rzeczpospolita" - II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach zajęło miejsce wśród 300 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Festiwal Piosenki Zaangażowanej

Data: 2017-11-14 07:47:26

Autor: 2lochojnice

Kategoria: życie szkoły


Dzisiejszy dzień, tj.13.11.2017r. zgodnie z tradycją panującą w naszej szkole upłynął pod znakiem Święta Niepodległości. Z tej okazji odbyła się VIII edycja Festiwalu Piosenki Zaangażowanej. Każda klasa miała za zadanie przygotować oraz zaprezentować wybrany utwór. Jak zawsze młodzież stanęła na wysokości zadania, sprawiając tym samym jury wiele kłopotów w wyłonieniu najlepszej trójki. Każdy występ był inny i każdy był równie dobry. Jednak werdykt musiał zapaść i jurorzy, czyli Pani Dorota Osowicka, Pani Lucyna Plata oraz Pan Marcin Szopiński musieli wyłonić zwycięzców. Tak oto po burzliwych naradach, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, zapowiedź, przekaz artystyczny oraz prezentację przygotowaną przez każdą klasę, trzecie miejsce zajęła klasa 2d, która wykonała "Sen o Wiktorii", drugie zajęła klasa 1e, natomiast tytuł niepokonanych przypadł klasie 2e. Oby tak dalej, zobaczymy czy przyszłoroczny festiwal będzie na równie dobrym poziomie, czy może poprzeczka zostanie podniesiona jeszcze wyżej. 

GALERIA ZDJĘĆ


Komentarze (0):

Zaloguj się by dodać komentarz.

2 LO Chojnice