X

Używamy COOKIE! Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia cookie w Twojej przeglądarce.

Korzystając z 2lochojnice.pl wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Szkoła

Uczniowie

Społeczności II LO

II LO na Facebook II LO na NK

Srebrna szkoła 2017

Srebrna szkoła Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2017 opublikowanym przez miesięcznik "Perspektywy" i dziennik "Rzeczpospolita" - II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach zajęło miejsce wśród 300 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Maraton Pisania Listów Amnesty International w IILO

Data: 2017-11-14 07:44:57

Autor: 2lochojnice

Kategoria: życie szkoły


Nasza szkoła kolejny raz uczestniczy w Maratonie Pisania Listów Amnesty International, który odbędzie się u nas 7-8 grudnia. Z tej okazji organizujemy kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie na zbiórkę pieniędzy na zakup materiałów potrzebnych na tę akcję. Odbędzie się on już w tę środę, 15 listopada w szkolnej świetlicy. Sprzedawane będą gofry, ciasta, wata cukrowa, popcorn, rozgrzewające napoje oraz więcej. Zapraszamy też do uczestnictwa w wydarzeniu na Facebooku na którym udostępniane będą informacje związane z akcją.


Komentarze (0):

Zaloguj się by dodać komentarz.

2 LO Chojnice