X

Używamy COOKIE! Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia cookie w Twojej przeglądarce.

Korzystając z 2lochojnice.pl wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Szkoła

Uczniowie

Społeczności II LO

II LO na Facebook II LO na NK

Srebrna szkoła 2017

Srebrna szkoła Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2017 opublikowanym przez miesięcznik "Perspektywy" i dziennik "Rzeczpospolita" - II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach zajęło miejsce wśród 300 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Dzień Edukacji Narodowej w IILO

Data: 2017-10-18 16:36:22

Autor: 2lochojnice

Kategoria: życie szkoły


W piątek 13.10.2017r. jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na początku Pani Dyrektor wraz z przedstawicielami grona pedagogicznego posadzili przed budynkiem szkoły drzewo, jako znak naszej pamięci o zmarłej nauczycielce, Pani Aldonie Abendrot.  W dalszej, oficjalnej części obchodów tego święta nastąpiło przekazanie sztandaru,  ostatnie przemówienie dotychczasowego przewodniczącego szkoły Karola Gostomczyka, który następnie przekazał obowiązki swojemu następcy, Mikołajowi Brunce. Następnie nadszedł czas na nieoficjalną część, którą przygotowała klasa IIb. Na uroczystej gali wręczenia Andersów wśród wielu innych kategorii takich jak np. Kosiarz roku wyłonieni zostali również Miss i Mister. W tym roku tytuł Miss przypadł Pani Joannie Jaśtak, która okazała się niedościgniona i zdobyła jeszcze wiele innych tytułów, natomiast Misterem został Pan Wojciech Krajecki. Mogliśmy również podziwiać występy Olgi Szynwelskiej oraz Klaudii Sokulskiej. Na koniec odbył się teleturniej "Jeden z ośmiu", w którym przedstawiciele klas drugich toczyli pojedynek na wiedzę z wielu dziedzin. I oby tak dalej, do zobaczenia za rok! 

GALERIA ZDJĘĆ


Komentarze (0):

Zaloguj się by dodać komentarz.

2 LO Chojnice