X

Używamy COOKIE! Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia cookie w Twojej przeglądarce.

Korzystając z 2lochojnice.pl wyrażasz zgodę na używanie 'ciasteczek' na Twoim urządzeniu zgodnie, z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Szkoła

Uczniowie

Społeczności II LO

II LO na Facebook II LO na NK

Srebrna szkoła 2017

Srebrna szkoła Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2017 opublikowanym przez miesięcznik "Perspektywy" i dziennik "Rzeczpospolita" - II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach zajęło miejsce wśród 300 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Otrzęsiny

Data: 2017-09-23 18:13:49

Autor: 2lochojnice

Kategoria: życie szkoły


Bachorze, 22.09.2017

Jak co roku pod koniec września w naszej szkole odbyło się "kotowanie" pierwszoroczniaków. W tym roku po raz pierwszy otrzęsiny odbyły się nie w Funce a w Bachorzu. Zapowiadane opady deszczu nie przeszkodziły w pierwszych klasowych zdjęciach i zakończyły się wraz z rozpoczęciem prezentacji klas. Impreza służyła integracji pierwszaków podczas wymyślnych konkurencji przygotowanych przez zeszłorocznych zwycięzców - klasę 2A. W szranki stanęło 5 klas spod skrzydeł p.Aleksandry Kamińskiej, p.Ewy Szamockiej, p.Macieja Maciejewskiego, p.Hanny Szypryt-Nowickiej oraz p.Wojciecha Krajeckiego. Wszystkie klasy zażarcie walczyły o wygraną m.in. podczas sztafety z kiełbasą ze smalcem, gwizdania po połknięciu łyżki bułki tartej, jedzenia pączków wypełnionych.... miłością, krzesełek z kurzymi łapkami czy chociażby karmienia wychowawców z zasłoniętymi oczami. Wszystkie klasy spisały się wyśmienicie, lecz zwycięzca może być tylko jeden.... I w tym roku po raz drugi z rzędu wygrała klasa humanistyczna - 1A. Gratulujemy! :)))


Komentarze (0):

Zaloguj się by dodać komentarz.

2 LO Chojnice